Castingshoot in Utrecht: Petra en Dymphe
Twee zaterdagen geleden stond weer een leuke klus op het programma: twee fotoshoots in hartje Utrecht met Petra en Dymphe! De oorspronkelijke aanleiding van de shoots met Petra (19) en Dymphe (14) was een wedstrijd op Het Casting Forum, die ik samen met Lisanne van HCF organiseerde. Degene met het leukste promo-filmpje voor dit forum voor jonge acteurs en actrices kon daarbij een castingshoot winnen. Bij mij, uiteraard. Uiteindelijk kwamen daarbij drie winnaars uit de bus rollen: Cas, Dymphe en Petra. Met Cas volgt binnenkort nog een shoot, de dames waren zaterdag aan de beurt!
Omdat Petra, Dymphe en ik op z’n zachtst gezegd niet bepaald in elkaars buurt wonen, spraken we af op het Centraal Station in Utrecht. Lekker centraal. En soms zit het mee: hoewel het al behoorlijk koud was, scheen er een fijn zonnetje. Dat kan vervelend zijn, maar je kunt het ook leuk combineren met flitslicht.
Samen zijn we het centrum ingewandeld. Zelfs op een drukke zaterdagmiddag waarop ook de Goedheiligman zijn intrede bleek te doen in de stad, waren er genoeg geschikte plekjes te vinden. Het Moreelsepark, de Mariaplaats, maar ook een willekeurige ‘karakteristieke’ muur of een parkeergarage doen dan prima dienst. Uiteindelijk werd het al met al wat uitgebreider dan een gewone castingshoot… want het weer zat mee, de dames (en ik!) vonden het leuk en: ze deden het ook prima!
Dymphe (14 jaar pas!):
En Petra:
Meer van Petra zie je op Flickr:
[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157628017952455″]
En meer Dymphe:
[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157628017928499″]